فروشگاه شار تجارت
No products in the cart.

رویه ارسال سفارش

پیک موتوری ( در محدوده )


طبق این امکان مشتریان میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری در کمتر از چند ساعت محصول خودرا در محل انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند .

سفارشاتی که بصورت در محل می باشند ؛ قبل از تحویل باید تسویه شوند.

پست پیشتاز 

این نحوه ارسال مختص به سراسر کشور می باشد و مشتریان می توانند سفارشات خود را در بازه 24 الی 72 ساعت ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل بگیرند .

بدیهی است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است .

سفارشاتی که هر روز بعد از ساعت 12 ثبت شوند ، روزبعد ارسال خواهند شد و تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 هرروز به ثبت رسیده باشند در همان روز ارسال می شوند .

قطعات کوچکتر تا سقف 15 کیلوگرم از طریق پست پیشتاز ارسال میشود

تیپاکس

این شرکت خصوصی امکانی را فراهم آورده که طبق آن مرسولات بصورت درب منزل مشتری ارسال می گردد .طبق اعلام شرکت تیپاکس تمامی مرسولات 24 ساعته به دست مشتری خواهند رسید .

امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست و تیپاکس ارسال می شوند ، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این دو شرکت به دست مشتری برسند لذا فروشگاه شارتجارت هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .

سفارشاتی که بصورت در محل می باشند ؛ قبل از تحویل باید تسویه شوند و پیک موتوری موظف است که محصول را پیش از تسویه حساب تحویل ندهد . خواهشمندیم همکاری لازم را با پیک مبذول نمایید تا روند ارسال مرسولات بسیار سریع تر صورت گیرد .

قطعات کوچکتر تا سقف 10 کیلوگرم از طریق تیپاکس ارسال میشود

ارسال از طریق باربری یا ترمینال اتوبوس

باربری گزینه بسیار خوبی برای کالاهای نسبتا سنگین به شمار می آید.

برای ارسال این کالاها شارتجارت ابزار گزینه ترمینال اتوبوس را برمیگزیند و چون سریع و مطمئن است.

 

به منظور اطمینان بیشتر مشتری,فروشگاه با شرکت سیروسفر مستقر در ترمینال کلانتری کرج همکاری نزدیک ایجاد کرده و اکثر بار های سبک و نسبتا سنگین را از این طریق ارسال میکند.

 

هزینه ارسال بار از انبار شرکت تا ترمینال اتوبوس  رایگان بوده و هزینه بار تا مقصد پسکرایه می گردد.

 

مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.